A Győri Audi ETO KC a 2016-os évet a Fehérvár elleni bajnoki mérkőzéssel kezdte. Még érezni lehetett az évkezdetet, de a győri lányok nem engedték ki kezükből az irányítást. Az első játékrészt követően öt gólos előnnyel vonultak pihenőre, amely a meccs végére nyolcra emelkedett.
Hírek
A norvég játékossal hat hónapra szerződött a Győri Audi ETO
A hosszan tartó sérülés miatt, első sorban a védekező feladatok ellátására az olimpiai, világ- és Európa bajnok balátlövő Ida Alstad a mai naptól kölcsönszerződés keretében kézilabdázik a győri csapatban.
A tavaszi szezon első mérkőzésén, vasárnap, a Fehérvár ellen debütálnak a megújított őszi bérletek.
Az elmúlt év során csodás bombákat láttunk a lányoktól a pályán.
Korábban indul a BL tavaszi szezon idén, január 9-én már megkezdődnek a középdöntő küzdelmek.
Bár még csak januárt írunk vasárnap, mégis elindul az NBI, és jövő héten a BL tavaszi időszaka is. Tekintettel a 2016-os Olimpiára, márciusban selejtezők zajlanak, amely válogatott elfoglaltság előbbre hozta a bajnokságok menetrendjét.
Még véget sem ért a karácsony, de a csapat már elkezdte a felkészülést a januári nagy meccsdömpingre.
A Győri Audi ETO KC a közelgő ünnepekre egy kis ajándékkal szeretné megköszönni szurkolói figyelmét, szurkolását, amellyel segítették a csapat sikerét 2015-ben.
Ma már a magyar válogatott játékosainkkal és Dudával kiegészülve edzett a csapat.